Niebezpieczna sytuacja w Gorzowie. Zawodnik wyleciał z motocyklem za bandę

Stadion im. Edwarda Jancarza (Gorzów Wlkp.)

Stadion im. Edwarda Jancarza (Gorzów Wlkp.) (fot. Marcin Szarejko)

Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas drugiej rundy półfinałowej, w grupie A, która w środę odbywa się w Gorzowie Wielkopolskim. W pierwszym łuku o bandę zahaczył jeden z zawodników Lokomotivu Daugavpils, co miało poważne konsekwencje.

Na wyjściu z pierwszego wirażu wspomnianego biegu dwudziestego Artiom Trofimow miał bardzo niefortunny kontakt z „dmuchawcem”. Po jeździe w kontakcie z Michałem Curzytkiem, w wyniku zahaczenia, motocykl Łotysza wyleciał poza bandę, a chwilę później również on znalazł się po zewnętrznej części toru.

Na domiar złego w zdarzeniu tym mogli ucierpieć kibice, znajdujący się w sektorze w bezpośrednim sąsiedztwie tego wydarzenia – w okolicach parku maszyn w Gorzowie Wielkopolskim. Wskutek uderzenia wyłamanych zostało kilka siedzeń we wspomnianym miejscu. Niezbędna była interwencja służb medycznych. Po niej okazało się, że Artiom Trofimow jest przytomny, jednak niezdolny do dalszej jazdy. Winnym zdarzenia uznano Michała Curzytka, który został wykluczony z powtórki. Chwilę później karetka z Łotyszem udała się do szpitala.

Gdy tylko pojawią się jakieś dalsze informacje na temat całego zajścia, będziemy o nich Państwa informować na bieżąco.


źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7982 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl