Sędzia odwołał finał DMEJ, ale... zawodnicy chcą jechać jeszcze dziś! Żużlowcy chwycili za szczotki i pomagają organizatorom!

Christoffer Selvin, Jonas Jeppesen, Philip Hellström-Bängs

Christoffer Selvin, Jonas Jeppesen, Philip Hellström-Bängs (fot. Damian Kuczyński)

Wiele wskazuje na to, że informacja sprzed kilkunastu minut o odwołaniu finału Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów staje się nieaktualny! 

Kilka minut po godzinie 22 nasz korespondent przekazał, że na torze pojawiły się osoby do osuszania toru i zabrali się za prace torowe, lecz ledwie trzy minuty później padła informacja o odwołaniu sobotnich zawodów. Nasza ekipa będąca we Francji zdecydowała się pozostać jeszcze na stadionie, bowiem do 23 miała zapaść decyzja czy turniej pojedziemy w niedzielę czy będzie szukany nowy termin.

Tymczasem najnowszy komunikat płynący z Mâcon mówi, że organizatorom udało się uruchomić awaryjne zasilanie, a sztaby szkoleniowe wraz z żużlowcami chcą, by... zawody jednak odjechać! Sytuacja we Francji jest mocno dynamiczna, więc zachęcamy do śledzenia naszej relacji LIVE.

Wiktor Lampart, czyszczący sobie koleinę, na której miał startować do 1. biegu (fot. Stanisław Wrona)

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5355 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl