REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Jakub Jamróg: Mamy komfort, bo jest w naszej drużynie dużo możliwości taktycznych

Jakub Jamróg

Jakub Jamróg (fot. Dominik Okręglicki)

Mecz Betard Sparta Wrocław – MRGARDEN GKM Grudziądz to kolejny dobry występ Jakuba Jamroga. Zawodnik wywalczył 9+3 punkty i po raz kolejny, dzięki swojej dobrej postawie, pojechał w biegach nominowanych.

Podczas zawodów było kilka nerwowych sytuacji, jak bieg 3., który był dwukrotnie powtarzany i skończył się wynikiem 5:0 dla Betard Sparty. – Sfaulowali naszego zawodnika, było 5:0 i to dało nam mocną przewagę. Potem było mniej nerwowości, wszystko na spokojnie. Mamy komfort, bo jest w naszej drużynie dużo możliwości taktycznych i sztab szkoleniowy to wykorzystuje – ocenił sytuację swojej drużyny Jakub Jamróg.

Opady deszczu dla Jakuba Jamroga nie były przeszkodą. – Dobrze mi się jechało. Zawodnicy, którzy jechali bezpośrednio po tym deszczu mieli problem. Ja jechałem drugi bieg po deszczu. Nie było zarządzenia równania i bardzo dobrze. W takich przypadkach nie równa się toru, bo by się tylko ściągnęło maź i byłoby jeszcze niebezpieczniej. Żaden z zawodników nie miał większego problemu z jazdą – skomentował Jamróg.

Zawodnik Betard Sparty Wrocław wypowiedział się także na temat wrocławskiego toru, wokół którego ostatnio zrobiło się głośno: – Geometria tego toru jest bardzo dobra, tak jak i nawierzchnia. Nasi toromistrze dbają o jego przygotowanie. Dla mnie te pretensje były trochę śmieszne. Zresztą widać to po statystykach w kontekście atrakcyjności zawodów. Jest dużo mijanek i przede wszystkim bezpiecznie.

W wyniku całego zajścia z przygotowaniem wrocławskiego toru, Dariusz Śledź został zawieszony. – Odczuliśmy to na pewno, bo jesteśmy drużyną. Mamy wszystkie klocki poukładane, a przez tą sytuację wyciągnęło się nam jedno ogniwo z tego naszego łańcucha, ale próbowaliśmy to popularnymi trytytkami spiąć i dociągnąć do końca. Myślę, że co nas nie zabije, to nas wzmocni. Takie sytuacje tylko nas mobilizują, żeby jeszcze bardziej się skupić i pod nieobecność trenera wygrać mecz – żartobliwie skomentował Jakub Jamróg.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1072 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl