REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Adrian Miedziński: W końcówce zaważyły moje błędy. Powinienem mieć finał po pięciu startach

Adrian Miedziński

Adrian Miedziński (fot. Patryk Kowalski)

Wychowanek Apatora Toruń wystąpił z dziką kartą podczas drugiej rundy Tauron SEC na Motoarenie w Toruniu. Dobrze sobie radził na rodzimym torze, ale ostatecznie własne błędy zaważyły na tym, że nie stanął na podium.

Podczas 2. finału Tauron SEC w Toruniu Adrian Miedziński miał tendencję spadkową. Zawody zaczął od zwycięstwa w biegu 3. Potem również dobrze punktował. Jednak w biegu 19. jego ryzykowna akcja spowodowała upadek i wykluczenie żużlowca. 

Miedzińskiego pociągnęło w tym samym miejscu, co wcześniej Leona Madsena, i wjechał w Pawła Przedpełskiego. - Szkoda mi tego upadku, bo tak to mielibyśmy finał. Zmieniliśmy przyłożenia. Krawężnik po krótkich opadach był odmoczony, motor nie miał siły tego przerzucić i po prostu mnie pociągnęło. Nie spodziewałem się tego, bo wcześniej jechałem swobodnie, ale stało się tak, a nie inaczej - powiedział po meczu nieco zawiedziony Adrian Miedziński.

Wychowanek Apatora Toruń popełnił błędy, które nie pozwoliły mu stanąć na podium - Zmieniliśmy ustawienia, a być może należało zostawić tak, jak było. W końcówce zaważyły moje błędy. Powinienem mieć finał po pięciu startach - skomentował. - Startujemy na różnych silnikach i ciągle próbujemy. Tutaj ewidentnie mój błąd. Żałuję piątego startu, bo mógłby się inaczej ułożyć i stałbym na podium - dodał.

Adrian Miedziński nie do końca był także zadowolony z przygotowania toru. - Z tego co wiem, był na Motoarenie koncert i zrobili talerzówkę. Tor był od nowa układany, a dach jest taki, że pada na krawędzi. Dlatego nawierzchnia toru się odmoczyła i porozrywała.

Mimo wszystko wychowanek klubu z Torunia ukończył zawody na dobrej, piątej pozycji.

Źródło: inf. własna
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0754 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl