Fotoreporter speedwaynews.pl zwycięzcą w konkursie FOTO PGE IMME

Arkadiusz Buczyński wraz z Mikkelem Bechem

Arkadiusz Buczyński wraz z Mikkelem Bechem (fot. archiwum rozmówcy)

Poznaliśmy zwycięzców głosowania na najlepsze zdjęcia kibiców i fotoreporterów PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. W kategorii kibicowskiej wygrała Joanna Potrykus.

Z kolei wśród fotoreporterów zwyciężył Arkadiusz Buczyński. Gdańszczanin na co dzień związany jest także z naszą Redakcją i możecie na łamach serwisu speedwaynews.pl podziwiać pracę Arkadiusza, którą wykonuje na obiekcie im. Zbigniewa Podleckiego (fotorelacja z PGE IMME dostępna jest TUTAJ).

Joanna Potrykus w artystyczny sposób przedstawiła lipcowe zawody w Gdańsku i zdecydowanie wygrała w kategorii kibiców. Z kolei wśród akredytowanych fotoreporterów ostatecznie najlepszą fotografię z PGE IMME, według głosujących, wykonał Arkadiusz Buczyński. Nagrodami głównymi dla triumfatorów są zegarki AZTORIN.


Oto zdjęcie wykonane przez naszego fotoreportera. Szczegółowe wyniku konkursu TUTAJ.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.682 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl