Przedsprzedaż biletów na mecz półfinałowy w Bydgoszczy od 16 sierpnia

Kamil Brzozowski

Kamil Brzozowski (fot. Łukasz Wilk)

Żużlowcy ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz zakończyli rundę zasadniczą 2. Ligi Żużlowej na pozycji lidera i w półfinałowym dwumeczu zmierzą się z drużyną Wilków Krosno. Rewanżowy mecz w Bydgoszczy odbędzie się 25 sierpnia, a od piątku (16 sierpnia) będzie można nabywać bilety na ten pojedynek w przedsprzedaży.

Korzystne dla drużyny ZOOleszcz Polonii rozstrzygnięcia ostatniej kolejki rundy zasadniczej 2. Ligi Żużlowej sprawiły, że bydgoscy żużlowcy zakończyli tą część rozgrywek na pierwszym miejscu w tabeli. To sprawiło, że w półfinałowych pojedynkach rywalami Polonistów będzie czwarty zespół w tabeli - Wilki Krosno. Pierwszy pojedynek odbędzie się w Krośnie w niedzielę 18 sierpnia, a do rewanżu dojdzie w Bydgoszczy w kolejną niedzielę 25 sierpnia.

Ze względu na duże zainteresowanie kibiców, ŻKS Polonia Bydgoszcz SA postanowił rozpocząć przedsprzedaż biletów na ten mecz trochę wcześniej, niż zwykle. Wejściówki na półfinałowy rewanż będzie można nabywać w kasie klubu (budynek administracyjny w żużlowym parku maszyn, wejście od ulicy Curie-Skłodowskiej) od piątku 16 sierpnia. Kasa klubowa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00, a w soboty w godzinach 10:00 - 14:00.

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA pragnie przypomnieć nabywcom karnetów na mecze w sezonie 2019, że obowiązywały one tylko na 6 meczów rundy zasadniczej. Na mecze fazy finałowej wstęp możliwy będzie jedynie po nabyciu jednorazowych biletów. Posiadacze karnetów na miejsca numerowane będą mogli w przedsprzedaży nabyć bilety na te same miejsca.

W sezonie 2019 w związku z przebudową trybun, zmieniła się organizacja stadionu Polonii. Miejsca numerowane dostępne są na trybunie głównej oraz w sektorze A (podsektory po obu stronach trybuny głównej). Pozostałe miejsca (sektor B) są nienumerowane.

CENY BILETÓW NA MECZ PÓŁFINAŁOWY
- trybuna główna (miejsca numerowane) - 60 zł
- sektor A (miejsca numerowane) - 35 zł
- sektor B (miejsca nienumerowane) - 25 zł
- ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 20 zł
- Młody Kibic - trybuna główna (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003 - 2012) - 30 zł
- Młody Kibic - sektor B (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003 - 2012) - 15 zł
- dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne

Źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6973 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl