Trzech zawodników pozostaje w Lublinie na sezon 2020! Jest tylko jeden warunek

Mikkel Michelsen

Mikkel Michelsen (fot. Krzysztof Szpak)

Wygrana 50:40 nad truly.work Stalą Gorzów to nie jest jedyna dobra informacja dla kibiców Speed Car Motoru Lublin. Pozostanie w drużynie na następny sezon zadeklarowały trzy ważne jej ogniwa!

Drużyna z Lublina nie jest jeszcze do końca pewna utrzymania. Nadal grożą jej baraże, ponadto niewyjaśniona jest kwestia stadionu i tego, czy spełnia on wymogi PGE Ekstraligi. Działacze Speed Car Motoru jednak nie śpią i myślą o budowie składu na sezon 2020!

Jak donosi nasza lubelska korespondentka, po meczu ogłoszono, że w zespole z Lublina na przyszły rok pozostaną: Wiktor Lampart, Paweł Miesiąc i Mikkel Michelsen! Cała trójka stawia tylko jeden warunek – Speed Car Motor musi nadal występować w PGE Ekstralidze.

To doskonała podstawa do budowania ekipy „Koziołków”. Lampart już teraz jest bowiem jednym z czołowych młodzieżowców ligi, a nie uwzględniając przechodzących w wiek seniora Bartosza Smektały i Maksyma Drabika, może bić się z Dominikiem Kuberą o rolę najskuteczniejszego (obecnie mają trzecią i czwartą średnią). Paweł Miesiąc to jedno z odkryć sezonu, a także krajowy lider drużyny. Mikkel Michelsen zaliczył z kolei spory progres i regularnie już występuje w piętnastych gonitwach.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.786 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl