REKLAMAeWinner Banner

Chris Holder z propozycją nowego kontraktu. Termiński chciałby także powrotu Miedzińskiego z Przedpełskim

Chris Holder

Chris Holder (fot. Łukasz Wilk)

Wszystko wskazuje na to, że w drużynie Get Well Toruń będzie spora rewolucja w składzie. Jak przekazał w poniedziałek Przemysław Termiński, najpewniej zestawienie przewietrzone zostanie dość mocno.

W sezonie 2019 w barwach Get Well Toruń oglądaliśmy dwójkę byłych Indywidualnych Mistrzostw Świata - z 2012 roku czyli Chrisa Holdera oraz z roku 2017 - Jasona Doyle'a. Dodatkowo w klubie z Grodu Kopernika ścigał się brązowy medalista FIM Speedway Grand Prix sprzed sześciu lat - Niels Kristian Iversen czy utalentowany Jack Holder i doświadczeni - Rune Holta z Norbertem Kościuchem. Formację juniorską najczęściej tworzyli Igor Kopeć-Sobczyński z Maksymilianem Bogdanowiczem, a swoje szanse dostawał także Filip Nizgorski.

Od kilku tygodni mówi się, że w składzie klubu z Torunia dojdzie do sporych zmian. Potwierdził to poniekąd Przemysław Termiński, który w magazynie żużlowym Eleven Sports przekazał, że prawdopodobnie nie ujrzymy nikogo z obecnego składu w przyszłym roku, choć Chris Holder dostał propozycję nowego kontraktu. Właściciel nie ukrywał również na antenie, że chciałby z powrotem w składzie wychowanków - Pawła Przedpełskiego oraz Adriana Miedzińskiego.

Wiemy już, że dogadany jest menedżer oraz pierwsza dwójka zawodników, lecz Przemysław Termiński nie chciał zdradzić nazwisk. Pytany o Tomasza Bajerskiego, Davida Bellego czy przede wszystkim budowę składu na przyszły sezon zdradził jedynie, że najstarszy zawodnik w zespole może mieć trzydzieści lat lub niewiele więcej.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.84 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl