Znamy dziką kartę na rundę Grand Prix w Vojens. Rezerwowym zawodnik... kontuzjowany

Anders Thomsen

Anders Thomsen (fot. Patryk Kowalski)

Mikkel Michelsen wystąpi 7 września z dziką kartą podczas Grand Prix Danii na torze w Vojens. Dla reprezentanta kraju Hamleta będzie to druga runda Grand Prix w tym sezonie.

Mówimy bowiem o zawodniku, który pełni w cyklu stałą rolę trzeciego rezerwowego. A de facto – drugiego, gdyż od początku sezonu w miejsce Grega Hancocka występuje Robert Lambert. Kolejne urazy sprawiają, że niemal wszystkie rundy zaliczył także Max Fricke. Mikkel Michelsen po raz pierwszy pojedzie z kolei w Målilli, a to wskutek kontuzji wspomnianego Lamberta oraz Antonio Lindbäcka.

Jak się okazuje, będzie to dla niego przetarcie przed występem na własnej ziemi. Duńczyk, który kilka dni temu wygrał rundę cyklu Tauron SEC w Vojens, powróci tam jako „dzika karta” siódmej rundy Grand Prix. W tej sytuacji pierwszym oczekującym stałym rezerwowym może zostać czwarty na liście Václav Milík.

Poznaliśmy także nazwisko arbitra oraz zawodników spod numerów 17 i 18. Rozjemcą w Vojens będzie Brytyjczyk Craig Ackroyd. Z kolei rezerwę toru mają stanowić Michael Jepsen Jensen i Anders Thomsen. Nominacja dla tego drugiego może niektórych dziwić, gdyż 25-latek nadal nie wrócił na tor po dramatycznym upadku w Toruniu z końcówki lipca. Włodarze cyklu Grand Prix zabezpieczyli się jednak na tę okoliczność i powołali dodatkowego zawodnika. W przypadku dalszej nieobecności Thomsena pod numer 18 wskoczy Frederik Jakobsen.

Źródło: speedwaygp.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6756 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl