W sobotę w Wawrowie zawody ruszą o... 9:30! Wszystko po to, aby pogodzić dwa wydarzenia

Stadion im. Edwarda Jancarza (Gorzów Wlkp.)

Stadion im. Edwarda Jancarza (Gorzów Wlkp.) (fot. Marcin Szarejko)

Na weekend 17-18 sierpnia w Wawrowie zaplanowane są dwie imprezy mini żużlowe. W sobotę zawodnicy zmierzą się w IX rundzie IMP, natomiast w niedzielę w III rundzie DMP. Pierwszy dzień zmagań zacznie się o nietypowej porze.

W sobotę 17 sierpnia w Gorzowie odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Organizatorzy zdają sobie sprawę z tego, że tego samego dnia wieczorem w szwedzkiej Malilli wystartuje kolejna runda Speedway Grand Prix, więc z pewnością, gorzowscy kibice chcieliby zdążyć spokojnie obejrzeć w domach poczynania Bartosza Zmarzlika. Godzinę rozpoczęcia finału MMPPK wyznaczono więc na 16:00. Kłopot mieli natomiast organizatorzy mini żużlowego weekendu w podgorzowskim Wawrowie, by pogodzić dwie imprezy ze sobą. Ostatecznie zdecydowano, że sobotnie zawody w ramach IX rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski 80-125cc wystartują już o godzinie 9:30! W związku z tym, każdy obecny w Wawrowie będzie mógł udać się po południu na "Jancarza". 

W grę wchodził również pomysł rozegrania turnieju już w piątek w godzinach wieczornych, gdyż obiekt w Wawrowie posiada oświetlenie. Jednak takowa propozycja nie przeszła i młodzi zawodnicy startować będą z samego rana. Niedzielne zawody (III runda Drużynowych Mistrzostw Polski) odbędą się natomiast o tradycyjnej już godzinie 11:00.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7132 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl