Drużyna Francepol Falubazu Junior Zielona Góra wygrywa 10. rundę zmagań w półfinałach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Rybniku. Liderem triumfatorów był dziś Mateusz Tonder, zdobywca 10 punktów.
Zwycięstwo trzech drużyn we wtorkowych zawodach półfinałowych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie B mogło tylko dodać kolejnych emocji środowemu ściganiu przy Gliwickiej w Rybniku. Dziś aż takiego ścisku nie było, a na trzech najwyższych stopniach podium stanęły te same ekipy, które wczoraj ex aequo wygrały.
Wyniki:
I. Francepol Falubaz Junior Zielona Góra: 24
16. Norbert Krakowiak (1,3,2*,2*) 8+2
17. Damian Pawliczak (3,0,0,2) 5
18. Mateusz Tonder (2,3,3,3) 11
II. PGG ROW Rybnik: 22
1. Robert Chmiel (2*,3,0,-) 5+1
2. Mateusz Tudzież (3,2,3,3) 11
3. Przemysław Giera (2*,2,1*,0) 5+2
22. Dominik Tyman (1) 1
III. Bocar Włókniarz Częstochowa: 20
19. Bartłomiej Kowalski (1,1,1,1*) 4+1
20. Mateusz Świdnicki (0,1,3,2) 6
21. Michał Gruchalski (3,3,2*,2) 10+1
IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 18
13. Karol Żupiński (2,3,3,3) 11
14. Maciej Uszaruk (-,0,0) 0
15. Oskar Rowecki (1,-,1*,1) 3+1
26. Denis Zieliński (0,2,2) 4
V-VI. Aforti Start Gniezno: 17
4. Kevin Fajfer (1,1,3,2) 7
5. Mateusz Błażykowski (0,1*,0,3) 4+1
6. Damian Stalkowski (3,2*,1,0) 6+1
V-VI. Elektrociepłownia Falubaz Junior Zielona Góra: 17
7. Nikodem Bartoch (2*,2,0,W) 4+1
8. Fabian Ragus (3,1,1,-) 5
9. Jakub Osyczka (D,3,0,3) 6
24. Nile Tufft (2) 2
VII. Reprezentacja Czech: 8
10. Roman Marek (0,0,0,W) 0
11. Daniel Silhan (1,1,1,2) 5
12. Jan Macek (2,U,0,1) 3
Bieg po biegu:
1. Tudzież, Chmiel, Fajfer, Błażykowski
2. Ragus, Bartoch, Silhan, Marek
3. Pawliczak, Żupiński, Krakowiak, Zieliński
4. Chmiel, Giera, Kowalski, Świdnicki
5. Stalkowski, Bartoch, Fajfer, Osyczka
6. Żupiński, Macek, Rowecki, Marek
7. Gruchalski, Tonder, Kowalski, Pawliczak
8. Osyczka, Giera, Ragus, Chmiel
9. Fajfer, Stalkowski, Silhan, Macek
10. Gruchalski, Zieliński, Świdnicki, Uszaruk
11. Krakowiak, Tudzież, Giera, Pawliczak
12. Żupiński, Fajfer, Błażykowski, Uszaruk
13. Tonder, Krakowiak, Ragus, Osyczka
14. Świdnicki, Gruchalski, Silhan, Macek
15. Tudzież,Zieliński, Rowecki, Giera
16. Tonder, Krakowiak, Stalkowski, Błażykowski
17. Osyczka, Gruchalski, Kowalski, Bartoch
18. Tudzież, Silhan, Tyman, Marek
19. Błażykowski, Świdnicki, Kowalski, Stalkowski
20. Żupiński, Tufft, Rowecki, Bartoch (D)
21. Tonder, Pawliczak, Macek, Marek (W/u)
źródło: inf. własna
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!