REKLAMAeWinner Banner

Niemcy wycofali się z Mistrzostw Europy Par! W ich miejsce zespół łączony, z Polakiem w składzie

Patryk Rolnicki

Patryk Rolnicki (fot. Mateusz Biskup)

Niedawno prezentowaliśmy Państwu sześć zespołów, które 29 sierpnia powalczą w Bałakowie o medale Mistrzostw Europy Par. Swoich zawodników zaprezentowały Rosja, Polska, Czechy, Francja, Łotwa i Włochy. Wówczas brakowało jeszcze tylko zestawienie reprezentacji Niemiec.

Jak się okazuje – pomimo pierwotnego zgłoszenia – już jakiś czas temu ta reprezentacja zrezygnowała z udziału, choć miała zagwarantowane zabezpieczenia, związane z podróżą. Tym samym jest to kolejna ekipa, która wycofuje się z dalekiego wyjazdu. Przewodniczący komisji torowej w Rosji, Andriej Sawin, poprosił szefostwo FIM Europe o stworzenie dodatkowego zespołu, składającego się z zawodników do lat 21, co przyjęło się z akceptacją, o czym możemy przeczytać w mediach społecznościowych organizatora.

Tym samym ostatnią drużyną, która będzie w Rosji rywalizować o medale, będzie Reprezentacja Europy, w składzie: Patryk Rolnicki – junior MRGARDEN GKM-u (Polska), Ricard Ansviesulis – junior Lokootivu Daugavpils (Łotwa) oraz Alekandr Kajbuszew – junior Turbiny Bałakowo (Rosja). Wartym podkreślenia jest, iż zespół ten będzie miał takie same szanse na tytuł, jak pozostałe reprezentacje.

Wcześniej zgłoszone składy, oczywiście poza gospodarzami, zostały zgłoszone na podstawie przedstawionych wniosków wizowych. Dokładna lista startowa będzie poznana w niedługim terminie.

Składy na finał Mistrzostw Europy Par w Bałakowie:

Reprezentacja Europy:

Patryk Rolnicki, Ricard Ansviesulis, Aleksandr Kajbuszew

Włochy:
Nicolas Vicentin, Paco Catagna

Francja:
Dimitri Bergé, David Bellego

Czechy:
Eduard Krčmář, Ondřej Smetana, Václav Milík

Łotwa:
Andrzej Lebiediew, Oleg Michaiłow

Polska:
Tobiasz Musielak, Norbert Kościuch, Kacper Gomólski

Rosja:
Wiktor Kułakow, Grigorij Łaguta, Władimir Borodulin


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8988 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl