Poważne osłabienie forBET Włókniarza w Gorzowie! (aktualizacja)

Fredrik Lindgren

Fredrik Lindgren (fot. Patryk Kowalski)

W piątek o godzinie 18 w Gorzowie Wielkopolskim rozpocznie się ligowa potyczka miejscowej truly.work Stali z forBET Włókniarzem Częstochowa. Wiemy już, że goście przystąpią do tego meczu mocno osłabieni.

Dla obu drużyn piątkowe starcie jest bardzo ważne. Gospodarze walczą o bezpośrednie utrzymanie w PGE Ekstralidze, z kolei forBET Włókniarz Częstochowa wciąż ma szanse na trzecie miejsce po rundzie zasadniczej. Musi jednak wygrać w Gorzowie, a następnie Get Well Toruń sprawić niespodziankę i odebrać punkty Stelmet Falubazowi. O triumf Lwów w Gorzowie będzie jednak teraz piekielnie ciężko, bowiem jak poinformował Maciej Markowski z Eleven Sports, ekipa Marka Cieślaka pojedzie bez Fredrika Lindgrena.

Szwed odczuwa skutki niedawnej kraksy z Patrykiem Dudkiem podczas skandynawskiej rundy Grand Prix, którą zresztą udało mu się wygrać. Biało-zieloni już są w play-offach, wobec czego nie zdecydowali się zaryzykować startu swojego jednego z liderów na kilka dni przed ważniejszym meczem, bowiem półfinałowym.

Na chwilę obecną nieznana jest decyzja, dotycząca zmiany za Lindgrena. W jego miejsce mogą startować juniorzy, a równie dobrze swoją szansę może otrzymać Damian Dróżdż, który w tym roku za wiele w PGE Ekstralidze nie pojeździł.

Aktualizacja (godz. 16:42)
Wiemy już, że w miejsce Lindgrena pojedzie Damian Dróżdż.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7128 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl