REKLAMAeWinner Banner

Bartosz Smektała: Na torze myślami czasem wracałem do domu

Bartosz Smektała

Bartosz Smektała (fot. Łukasz Wilk)

Bartosz Smektała to młodzieżowiec Fogo Unii Leszno, który za chwilę wchodzi w wiek seniorski. Tymczasem bardzo dobrze punktuje i rokuje na przyszłe lata.

W meczu Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno Bartosz Smektała przywiózł 11+1 punktów. - Jestem zadowolony ze swojego występu. Na torze myślami czasem wracałem do domu. Jadę z uśmiechem na twarzy, gdy wiem, że robię coś dobrego na torze, nie patrzę tylko na punkty, choć wiadomo, że jest to ważne dla drużyny i dla mnie. Dzisiaj pojechałem kilka niezłych wyścigów i z tego się cieszę - powiedział Bartosz Smektała.

Leszczyński junior bez problemu odnalazł się na torze. - Oglądałem ten tor i wydawał się zbliżony do tego, jak był wcześniej przygotowany. Trzeba jednak pamiętać, że teraz zmienia się pogoda, jest coraz chłodniej - ocenił wrocławskie przygotowanie toru

Przed Fogo Unią Leszno faza play-off i o tym myślą już wszyscy zawodnicy. - W play-offach wszystko zaczyna się od nowa i nie ma znaczenia, z kim jedziemy. Wszystko się może zmienić. To są cztery najlepsze drużyny Ekstraligi i tak naprawdę wszystkie są mocne - skomentował młodzieżowiec. Unia Leszno pozostaje liderem klasyfikacji generalnej PGEE po fazie zasadniczej. - U nas w drużynie najważniejsze jest to, że wzajemnie się uzupełniamy i umiemy szybko przekazywać sobie informacje - zakończył Bartosz Smektała.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.4927 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl