Slangerup Speedway Klub przedłuża kontrakt ze swoim kapitanem

Mikkel Michelsen

Mikkel Michelsen (fot. Marcin Szarejko)

Włodarze Slangerup Speedway Klub rozpoczęli budowę składu na sezon 2020. Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem na kolejny rok rozgrywkowy okazał się być Mikkel Michelsen.

Działacze klubu ze Slangerup nie ukrywają swojego zadowolenia, że kolejny sezon w ich zespole startował będzie Mikkel Michelsen. Dla 25-latka ma to być dziesiąty sezon w barwach tego teamu, a włodarze podkreślają, że ich kapitan jest dla nich piekielnie ważnym ogniwem. Pomimo młodego wieku ma już ogromny bagaż doświadczeń na swoim koncie, z którego korzystać mogą także młodzi zawodnicy będący u progu swojej kariery.

W Slangerup przyznają otwarcie, że udane występy Mikkela Michelsena w zawodach indywidualnych typu FIM Speedway Grand Prix czy Speedway Euro Championship, a także skuteczna postawa w innych międzynarodowych imprezach sprawia, że rośnie także zainteresowanie i popularność żużla w Slangerup, bowiem wielu chce ujrzeć w akcji jednego z lepszych zawodników na świecie, który wciąż może wiele osiągnąć.

Sternicy będą nadal stawiać na młodych żużlowców w kontekście składu na sezon 2020. W tym roku kontrakty parafowane mieli m.in. Bartosz Zmarzlik, Andreas Lyager, Jonas Seifert-Salk czy Keynan Rew. Niewykluczone, że podobnie skład będzie wyglądał jeśli chodzi o średnią wieku, także i w kolejnych sezonach.

źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7711 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl