To nie koniec sezonu w Tarnowie. Będzie Nice Challenge i Memoriał Rempały

Krystian Rempała

Krystian Rempała (fot. Roman Biliński)

W sobotę 14 września o 15:00 na torze w Tarnowie rozegrana zostanie trzecia runda Nice Challenge. Formuła zawodów ma na celu zapewnienie żużlowcom rywalizację w jak najbardziej porównywalnych warunkach sprzętowych, dlatego wszyscy zawodnicy startować będą na dwuzaworowych silnikach Jawa 500ccm.

W zawodach wystąpi 5 par składających się z seniora i juniora. Po odjechaniu 10 regulaminowych biegów zawodnicy ze zwycięskiej pary oraz liderzy drugiej i trzeciej pary wystąpią w dodatkowym biegu indywidualnym. W zawodach pojadą m.in. Ernest Koza, Przemysław Konieczny, Dawid Rempała i Mateusz Gzyl.

Ponadto po raz pierwszy na torze w Mościcach rozegrany zostanie mini-turniej składający się z 5 biegów zawodników startujących na silnikach 250ccm. Tarnowscy Kibice na torze zobaczą dwóch zdolnych wychowanków UKS Jaskółki Tarnów – Piotra Świercza i Patryka Natera.

Bilety w cenie 10zł, obowiązywać będą karnety. Szczegóły organizacyjne podamy wkrótce. Z kolei w ostatni weekend września do Tarnowa zawitają żużlowcy, aby upamiętnić pamięć tragicznie zmarłego Krystiana Rempały w III Memoriale tego zawodnika. Szczegóły podamy niedługo.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9709 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl