Zawodnik Car Gwarant Startu przedłuża kontrakt do 2024 roku!

Jurica Pavlic

Jurica Pavlic (fot. Arkadiusz Siwek)

Tak długie umowy w seniorskim żużlu praktycznie się nie zdarzają! Jurica Pavlic porozumiał się z władzami GTM Startu Gniezno co do dalszej współpracy. Chorwat będzie reprezentować czerwono-czarne barwy aż przez pięć następnych sezonów!

Z „Orłem” na kevlarze 30-latek jeździ od początku sezonu 2018. Po pierwszym udanym (średnia 2,099 pkt/bieg) roku zaproponowano mu współpracę w bardziej wymagającej roli kapitana drużyny. Pavlic zgodził się na to, przejął opaskę od Mirosława Jabłońskiego i choć drugi sezon był nieco mniej udany (spadek przeciętnej do 1,724 pkt/bieg), z usług Chorwata w Gnieźnie nadal byli zadowoleni. On także bardzo cieszył się z możliwości jazdy w pierwszej stolicy Polski, wielokrotnie powtarzając, że nie czuje presji na wynik i odzyskał radość z żużla.

Chemia pomiędzy stronami musi być wyjątkowo silna, skoro z Gniezna wypłynął aż tak jednoznaczny komunikat. Jurica Pavlic nie ma zamiaru ruszać się ze Startu tak bardzo, że nie tylko zgodził się na przedłużenie kontraktu, ale od razu porozumiał się na 5 lat do przodu! Tym samym przynależność klubowa Chorwata jest znana aż do sezonu 2024 włącznie!

Źródło: fb/gtmstartgniezno


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.575 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl