REKLAMAeWinner Banner

Memoriał Rutkowskiego w Pile odwołany! Znamy nową datę zmagań

Stan toru ok. 13:30

Stan toru ok. 13:30 (fot. Michał Rogoziński)

W Pile nadeszła jesień - temperatura od rana wynosiła około 15 stopni, w dodatku od mżyło. W porze zawodów deszcz miał ustąpić, lecz ze względu na stan toru i zapowiadane kolejne opady ostatecznie odwołano ściganie.

W Pile spoglądano w niebo oraz prognozy pogody, które według norweskiego serwisu yr.no wydawały się być optymistyczne. Od południa miało nie padać, lecz aura płatała figla miejscowym i te opady nie ustawały. Tor przyjmował coraz więcej wody, a na półtorej godziny przed rozpoczęciem zmagań nie wyglądało to wszystko optymistycznie.

Ostatecznie sędzia Piotr Nowak wraz z działaczami Euro Finannce Polonii Piła uznał, że nie będą ryzykować zdrowia zawodników i odwołał ściganie. Nowym, ale co zaznaczamy - wstępnym terminem dla zawodów jest 21 wrzesień.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0967 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl