REKLAMAeWinner Banner

Czy play-offy wygrają z jesienią? Sprawdzamy prognozy pogody na niedzielę

Kibice w deszczu

Kibice w deszczu (fot. Patryk Kowalski)

Decydujące rozstrzygnięcia w polskich ligach nie zapadną przy słonecznej, letniej pogodzie. Sprawdzamy, czy zdaniem meteorologów niedzielne mecze uda się odjechać.

Wszystkie cztery ligowe spotkania w Polsce zostaną rozegrane mniej więcej w tym samym rejonie. Najbardziej oddalone od siebie ośrodki, czyli Poznań i Wrocław, dzieli około 150 kilometrów. Nic więc dziwnego, że prognozy pogody są bardzo do siebie podobne.

We wszystkich czterech przypadkach niedziela ma upłynąć z ciemnymi chmurami wiszącymi na niebie i straszącymi obecnych na stadionie. Opady, i to całkiem intensywne, są jednak zapowiadane dopiero na poniedziałek. W niedzielę bardzo delikatnie pokropić ma tylko w Poznaniu.

Choć zdaniem meteorologów portalu yr.no nie będzie to potrzebne, warto jednak być ubezpieczonym i zabrać ze sobą na mecz parasol bądź kurtkę przeciwdeszczową.

Prognoza portalu yr.no dla miast-gospodarzy niedzielnych spotkań:
Ostrów Wielkopolski:


Poznań:
Leszno:
Wrocław:

Źródło: inf. własna / yr.no


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9117 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl