Znamy nazwisko prezesa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego

Stadion Miejski w Rzeszowie

Stadion Miejski w Rzeszowie (fot. Piotr Kin)

Poznaliśmy nazwisko prezesa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Został nim Leszek Gubernat. To kolejny krok w celu przywrócenia żużla w mieście nad Wisłokiem. 

Cel, jaki postawiło sobie RTŻ, czyli start drużyny na drugoligowym froncie w sezonie 2020, jest krok po kroku realizowany. Poznaliśmy nazwisko prezesa RTŻ – Leszek Gubernat pochodzi ze stolicy Podkarpacia. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Co ważne, Gubernat prowadził działalność biznesową, dzięki czemu zyskał doświadczenie w zarządzaniu. Działania, jakie nowy działacz klubu znad Wisłoka podejmie w pierwszej kolejności, to sprawy organizacyjne i marketingowe.

Jak informuje portal nowiny24.pl, prezes odbył już spotkanie z wiceprezydentem Rzeszowa, Markiem Ustrobińskim, a w najbliższym czasie ma rozmawiać z wiceprezydentem Stanisławem Sienką oraz z innymi sponsorami, na czele z Martą Półtorak.

Dodajmy, że siedziba RTŻ, podobnie jak w poprzednich latach, będzie zlokalizowana na Stadionie Miejskim „STAL” w Rzeszowie. Wkrótce ma ruszyć strona internetowa klubu.

Jakiś czas temu TUTAJ informowaliśmy o przywróceniu licencji toru przy Hetmańskiej 69. Jak już wiemy, nie dojdzie do skutku planowany na koniec września Memoriał im. Eugeniusza Nazimka. Inaczej ma się sprawa z Turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa, który powinien odbyć się 12 października. Wkrótce na tor ma wyjechać szkółka żużlowa ZKS Stal Rzeszów, o czym informował nas sam prezes, Józef Lis, TUTAJ.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8883 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl