Greg Hancock pojawi się na Grand Prix w Cardiff!

Greg Hancock

Greg Hancock (fot. Mariusz Sądy)

Greg Hancock w najbliższą sobotę pojawi się w Cardiff, gdzie odbywać się będzie przedostatnia runda cyklu Grand Prix! 49-letni Amerykanin przyjedzie jednak w odwiedziny, a nie po to, by ścigać się z najlepszymi.

Przypomnijmy – czterokrotny mistrz świata, do grudnia związany w Polsce kontraktem ze Stalą Rzeszów Ireneusza Nawrockiego, zawiesił swoją karierę sportową wiosną tego roku. Zadecydowały o tym kwestie rodzinne. Hancock zdecydował, że w pełni poświęci się swojej małżonce Jennie, która walczy z nowotworem piersi.

Mimo kilkukrotnie powracających plotek o tym, że kilka zespołów z polskiej ligi szuka wzmocnień i namawia Amerykanina na zmianę decyzji, Hancocka nie oglądaliśmy przez cały sezon 2019. Mowa tu zarówno o występach na torze, jak i ogólnie o pojawianiu się w środowisku.

Teraz przynajmniej to drugie ulegnie zmianie. 49-latek na kilka dni opuści Kalifornię i przyleci do Walii, gdzie odbywać się będzie 9. tegoroczna runda cyklu Grand Prix. Na torze tradycyjnie już zastąpi go Robert Lambert, a Hancock wypełni swój czas kolejnymi spotkaniami z osobami ze środowiska motorsportu i kibicami oraz wywiązywaniem się ze zobowiązań sponsorskich.

Źródło: speedwaygp.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7372 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl