U Kima Nilssona bez zmian. Szwed z pierwszym kontraktem na rok 2020

Kim Nilsson

Kim Nilsson (fot. Arkadiusz Buczyński)

Fatalną w skutkach kolizją z Linusem Sundströmem zakończył się sezon 2019 dla Kima Nilssona. Szwed musi teraz skupić się na leczeniu i rehabilitacji, by w pełni wyzdrowieć do wiosny. Wiemy już, gdzie będzie się wówczas ścigał.

W kończącym się roku występy Kima Nilssona koncentrowały się głównie wokół Masarny Avesta, Vargarny Norrköping i Wybrzeża Gdańsk. W barwach tego ostatniego zespołu Szwed pojawił się dopiero późną wiosną, ale i tak zdołał odjechać całkiem sporo spotkań. W efekcie, jako przedstawiciel miejscowych, otrzymał zaproszenie do Trójmiasta na Memoriał Henryka Żyto. Niestety, zakończył te zawody – i cały sezon – już na pierwszym biegu.

Czy Nilssonowi będzie dane wrócić do Gdańska jako do swojego klubu, tego na razie nie można powiedzieć. Wiemy już z kolei, że przedłuży się jego współpraca z Masarną Avesta. Szwed, który w przyszłym roku będzie miał 30 lat, poinformował we wtorek o ustaleniu warunków nowego kontraktu z tą drużyną.

 


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6466 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl