REKLAMAeWinner Banner

Bewley z nowym kontraktem. Od pięciu do ośmiu punktów usatysfakcjonuje menedżera

Daniel Bewley

Daniel Bewley (fot. Ian Charles)

W środowe przedpołudnie włodarze Rospiggarny Hallstavik przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych bardzo dobre informacje dla swoich kibiców. Otóż umowę z klubem przedłuży Daniel Bewley.

W tegorocznych rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Szwecji reprezentant Wielkiej Brytanii zbyt wielu szanse do jazdy nie otrzymał. Wystąpił w ledwie trzech meczach, w których wyjechał do trzynastu wyścigów i zdobył w nich trzynaście punktów z trzema bonusami. Taki wynik dał mu średnia biegową 1.231 i dalekie miejsce, choć Bewley wyrzedził m.in. Troya Batchalora, Krystiana Pieszczka czy Andreasa Lyagera i Jonasa Davidssona.

- To był jasny wybór, że musimy z Danielem przedłużyć kontrakt. Jego niska średnia i wysokie umiejętności sprawią, że będzie jedną z najmocniejszych rezerw w przyszłym roku w Elitserien. Jest to niezwykle ważne ogniwo przy budowaniu składu. Wierze, że będzie on naszym stabilnym punktem, który będzie świetnym uzupełnieniem podstawowej formacji. W zależności od numeru z którym będzie jeździł to satysfakcjonował mnie będzie jego wynik na poziomie od pięciu do ośmiu punktów - mówi Peter Jansson.

Wcześniej z klubem z Hallstavik związali się Andriej Kudriaszow oraz Tomas Hjelm Jonasson. Z zespołem na pewno pożegna się Andreas Jonsson, który zakończył swoją sportową karierę.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9156 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl