Z 2. LŻ do PGE Ekstraligi? Wychowanek lubelskiej drużyny ma zastąpić Lamberta

Oskar Bober

Oskar Bober (fot. Kevin Sarlat)

Wszystko wskazuje na to, że w zespole Speed Car Motoru Lublin nie dojdzie do rewolucji, ale do kilku wymuszonych zmian. Jeśli sprawdza się doniesienia Dziennika Wschodniego to jeden transfer może być niespodzianką.

W zespole Speed Car Motoru Lublin w przyszłym roku startować mają ci, którzy zadeklarowali pozostanie: Grigorij Łaguta, Mikkel Michelsen, Paweł Miesiąc oraz młodzieżowy duet Wiktorów - Lampart i Trofimow. Z medialnych doniesień wynika, że dwa pozostałe wolne miejsca zajmą Matej Žagar oraz ktoś z duetu Krzysztof Kasprzak - Jakub Jamróg. Przesądzone jest odejście Andreasa Jonssona, który zdecydował się zakończyć swoją sportową karierę.

Wciąż nie wiadomo co z Robertem Lambertem. Żużlowiec nie ukrywał, że chce regularnie startować i jazda spod numeru ósmego oraz szesnastego nie bardzo go satysfakcjonuje. Jego tegoroczne wyniki jednak też nie są zachęcające, a on sam znalazł się na celowniku m.in. Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Czy taki kurs obierze? Trzeba poczekać.

Według informacji Dziennika Wschodniego - Jakub Kępa ma mieć dość niespodziewanego kandydata do tego, by zastąpić Lamberta. Miejsce dla rezerwowego ma zająć wychowanek lubelskiego klubu, który miniony sezon spędził w 2. Lidze Żużlowej w barwach Euro Finannce Polonii Piła - Oskar Bober.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7419 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl