Kamil Nowacki: Jesteśmy na sto procent pewni, że awansu nie będzie

Kamil Nowacki

Kamil Nowacki (fot. Marcin Szarejko)

Jednym z zawodników, którym nie poszedł po myśli barażowy mecz w Gorzowie Wielkopolskim był Kamil Nowacki. Po spotkaniu zamieniliśmy kilka słów z wychowankiem „żółto-niebieskich”.

Junior Arged Malesa TŻ Ostrovii nie może zaliczyć do udanych pojedynku o PGE Ekstraligę na „Jancarzu”. Kamil w niedzielnym meczu nie zdobył punktu, a w ostatnim starcie zastąpił go rezerwowy, debiutujący w lidze, Sebastian Szostak. - W pierwszym biegu zwyczajnie zatarł mi się silnik, później nawet nie przejechałem „kółka”. Szukaliśmy, szukaliśmy, ale nic z tego. No i potem rezerwa. Nie wiem, czy było tak kiepsko, ale nie udało się żadnych punktów zdobyć i tak się skończyło – tłumaczył były zawodnik Stali Gorzów.

Zapytaliśmy Kamila Nowackiego o to, z jakim nastawieniem podeszli do tego spotkania, jako drużyna, gdyż wiadome było nie od dziś, że mecz nie ma jednak większego znaczenia pod względem zmian w obsadzie PGE Ekstraligi i Nice 1. LŻ. - Staraliśmy się po prostu zdobyć jak najwięcej punktów, jak w każdym meczu zresztą. Nie przyjechaliśmy tu przegrać, więc do końca zadowoleni to my nie jesteśmy, a z pewnością ja – tłumaczył. - W tym momencie jesteśmy w stu procentach pewnie, że awansu nie będzie. Możemy teraz tylko zaprosić kibiców, żeby spotkać się na zakończenie tego sezonu. Postaramy się u siebie zrobić jak najwięcej, żeby im tez wynagrodzić i podziękować za cały sezon wiernego wsparcia. A ten oceniamy na duży plus.

Wychowanek Stali nie chciał mówić zbyt wiele w kontekście swojego przyszłego sezonu. Odpowiedział krótko. - Okienko transferowe zaczyna się w listopadzie i wtedy będziemy myśleć, co dalej – zakończył Kamil Nowacki.

Źródło: inf. własna


3Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Artykuł załadowany: 0.775 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl