Speedway w sobotę o 7 rano. Wtedy żużlowcy pojadą w finale ligi

Andrzej Lebiediew

Andrzej Lebiediew (fot. Arkadiusz Siwek)

Już niemal wszystkie ciągnące się przez cały sezon rozgrywki dobiegły końca. Czekamy właściwie tylko na wyłonienie drużynowych mistrzów w Wielkiej Brytanii i Rosji. Ten drugi finał odbędzie się o godzinie… 7 czasu polskiego.

Pierwsze spotkanie finału, w którym mierzą się Mega-Łada Togliatti oraz Wostok Władywostok, zakończyło się zwycięstwem tych pierwszych 48:44. Teraz rywalizacja powinna przenieść się nad Morze Japońskie, ale… idzie jej to topornie. Mecz w Togliatti odbył się 6 września, a na rewanż dalej musimy czekać.

Organizatorzy kilkukrotnie już zmienili datę imprezy. Obecnie obowiązujący i występujący na plakatach termin to sobota, 12 października, godzina 15:00 czasu lokalnego. Oznacza to, że w Moskwie będzie to 8:00, a gdyby ktoś chciał śledzić ten finał w Polsce, musi liczyć się z pobudką o 7 rano!

Przy okazji poznaliśmy wstępne składy na mecz finałowy. Drużyna z Władywostoku nie opublikowała jeszcze układu numerów startowych w swojej drużynie, ale wiadomo już, że dokona jednej korekty w stosunku do meczu w Togliatti. Zamiast Krzysztofa Buczkowskiego na torze zobaczymy Andrzeja Lebiediewa. Z kolei Mega-Łada Wiaczesława Monachowa, który i tak był zmieniany we wszystkich swoich biegach, zastąpi Denisem Bielajewem.

Wstępne składy:
Wostok Władywostok (alfabetycznie, bez numerów startowych):
Mark Karion
Witalij Kotlar
Andrzej Lebiediew
Artiom Łaguta
Grigorij Łaguta
Paweł Łaguta
Siergiej Łogaczow

Mega-Łada Togliatti:
1. Andriej Kudriaszow
2. Gleb Czugunow
3. Renat Gafurow
4. Roman Lachbaum
5. Adrian Gała
6. Siemion Zujew
7. Denis Bielajew

Źródło: vk/speedway_russia


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7485 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl