REKLAMAeWinner Banner

Najskuteczniejszy zawodnik Car Gwarant Startu zostaje na sezon 2020!

Oliver Berntzon

Oliver Berntzon (fot. Tomasz Góralczyk)

Oliver Berntzon przedłuży kontrakt z GTM Startem Gniezno i będzie reprezentować czerwono-czarne barwy w sezonie 2020. To już czwarty senior, który zadeklarował taki ruch!

W kończącym się sezonie 2019 zawodnik z kraju Trzech Koron był najskuteczniejszym ogniwem w układance Rafaela Wojciechowskiego. Oliver Berntzon zdobywał średnio 1,98 pkt/bieg, co dało mu 14. miejsce na liście najskuteczniejszych żużlowców Nice 1. LŻ. W tej sytuacji zainteresowanie Szwedem wykazywało kilka innych klubów, ale on zadecydował o pozostaniu w Gnieźnie na czwarty sezon z rzędu!

To już czwarty żużlowiec, który postanowił przedłużyć współpracę. W kadrze na rok 2020 znajduje się także dwóch innych obcokrajowców – Duńczyk Frederik Jakobsen oraz związany umową aż do sezonu 2024 Chorwat Jurica Pavlic. Czerwono-czarne barwy ma także reprezentować wychowanek, Oskar Fajfer.

 


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8664 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl