Start Gniezno już z piątką seniorów! Drugi wychowanek pozostaje w pierwszej stolicy

NICE 1. LŻ

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 października 2019, 19:05
Adrian Gała

Adrian Gała (fot. Radosław Majewski (startgniezno.com))

To intensywny dzień dla kibiców Startu Gniezno! Wczesnym popołudniem poinformowano o przedłużeniu kontraktu z Oliverem Berntzonem. Z kolei wieczór przyniósł jeszcze jedną umowę.

Piątym seniorem, który zdecydował się na reprezentowanie czerwono-czarnych barw w sezonie 2020 jest Adrian Gała. 24-latek jest wychowankiem Startu i jednocześnie jego najskuteczniejszym krajowym żużlowcem. W kończącym się roku zdobywał średnio 1,952 pkt/bieg.

Gnieźnianie właściwie w tym momencie mogliby zakończyć budowanie składu na przyszły rok, choć oczywiście nie należy się takiego kroku spodziewać. Dysponują bowiem już piątką seniorów, w tym dwójką zawodników krajowych. Porozumienia poza Adrianem Gałą zawarli: Oskar Fajfer, Jurica Pavlic, Frederik Jakobsen i Oliver Berntzon.

Jeżeli chodzi o ekipę, którą skonstruowano w pierwszej stolicy Polski ubiegłej jesieni, brakuje już tylko wypożyczonego z Częstochowy Andrieja Kudriaszowa oraz byłego kapitana drużyny, Mirosława Jabłońskiego.

 


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7629 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl