Żużlowcy pojadą w zawodach speedrowerowych w Gnieźnie

Adrian Gała

Adrian Gała (fot. Łukasz Wilk)

Dobiega końca budowa nowego obiektu speedrowerowego w Gnieźnie, a to oznacza, że miejscowi działacze dążą do tego, aby w listopadzie odbyły się tam premierowe zawody. W jednych z nich udział mają wziąć żużlowcy.

O budowie nowego obiektu speedrowerowego w pierwszej stolicy Polski pisaliśmy TUTAJ poruszając ten wątek w rozmowie z prezesem GKS Orła Gniezno - Gracjanem Andrzejewskim. Dowiedzieliśmy się wówczas, że planowane jest huczne otwarcie i podwójne ściganie w lewo - turniej drużynowy oraz indywidualny. Wiemy już, że ten pierwszy turniej będzie miał charakter mocno piknikowy, bowiem w roli uczestników ujrzymy żużlowców, przedstawicieli sponsorów, a także Urzędu Miejskiego, a stawkę uzupełnią zawodnicy Orła Gniezno.

Serwis sportowegniezno.pl poinformował, że w gronie żużlowców ujrzymy tych, którzy w przeszłości ścigali się czynnie na speedrowerze i to właśnie w tym sporcie stawiali pierwsze swoje sportowe kroki - Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk), Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno), a także były zawodnik Startu, a obecnie mechanik Dawida Wawrzyniaka - jego brat Marcin.

Impreza odbędzie się 9 listopada (sobota).


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.4202 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl