REKLAMAeWinner Banner

TŻ Ostrovia przedstawiła sponsorów tytularnych na sezon 2020!

Sebastian Szostak

Sebastian Szostak (fot. Roman Biliński)

W sezonie 2019 drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego przystąpiła do rozgrywek ligowych pod nazwą Arged Malesa TŻ Ostrovia. Wiemy już, że to nie ulegnie zmianie. Obaj sponsorzy tytularni zostają z klubem na sezon 2020.

Nazwy sponsorów tytularnych obowiązujące w tym roku powoli zaczną znikać z przekazów medialnych, gdyż do końca dobiegają dotychczasowe umowy. Inaczej będzie w przypadku Ostrowa. Podczas ostatniego meczu drużyny ligowej, w niedzielę, poinformowano, że wszyscy najistotniejsi sponsorzy zdecydowali się pozostać z klubem. Chodzi o firmy: Arged, Malesa Pokrycia Dachowe oraz Mercedes Benz Auto Partner braci Garcarków.

– Dziękujemy panu Tomaszowi Wasiakowi z firmy Arged za to, że pozostaje jako sponsor tytularny. Wielkie słowa uznania i podziękowania kierujemy również w stronę pana Krzysztofa Malesy z firmy Malesa Pokrycia Dachowe. Cieszymy się, że nasi sponsorzy tytularni są zadowoleni ze współpracy i bardzo szybko zadeklarowali dalsze wsparcie naszej drużyny, która okazała się rewelacją Nice 1. Ligi Żużlowej – mówi prezes klubu, Radosław Strzelczyk, cytowany przez oficjalną stronę internetową TŻ Ostrovii.

Źródło: tzostrovia.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8473 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl