REKLAMAeWinner Banner

Zadaj pytanie Wiktorowi Lampartowi ze Speed Car Motoru Lublin!

(fot. Michał Krupa)

Masz pytanie, które chciałbyś/chciałabyś zadać Wiktorowi Lampartowi, a nie miałeś/miałaś wcześniej ku temu sposobnej okazji? Dajemy Ci taką możliwość, bo zrobimy to za Ciebie! W jaki sposób? Bardzo prosty. Zastanów się o co chciałbyś/chciałabyś zapytać obecnego złotego medalistę IMEJ, DMŚJ i DMEJ.

Napisz to pytanie w komentarzu do posta przy odnośniku do tego artykułu na naszym profilu na Facebooku, odpowiednim wpisem na Twitterze lub w komentarzu pod artykułem na naszej stronie, czyli poniżej. Każdy może zadać do maksymalnie 3 pytań. Wybierzemy 15-20 najlepszych, jeżeli będzie konieczność, zredagujemy je pod względem stylistycznym.

Po zebraniu najciekawszych pytań, zadamy je bezpośrednio Wiktorowi, a jego odpowiedzi przedstawimy później na łamach naszego portalu. Super, prawda? Zatem do dzieła! Czas na zadawanie pytań Wiktorowi Lampartowi mija w niedzielę, 20 października. Serdecznie zapraszamy!


6Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
 • Szlaką po oczach 6 8 miesięcy temu

  1. Wiktor, często można Cię zobaczyć jak ścigasz się na PitBike. Czy jazda na tych motorkach to forma treningu czy tylko zabawa i fun
  2. Wiemy że w następnym sezonie zostanie odcięta pępowina od starszego brata Dawida, według ciebie to już jest ta pora żeby tak poważny krok zrobić?
  3. W związku z powyższym gdyby Dawid nie podpisał żadnego kontraktu z innym klubem... Czy rozważasz włączenie go do swojego teamu?

  Edytowany: 8 miesięcy temu

 • ARTUR FZG 5 8 miesięcy temu

  Wiktor,kto miał największy wpływ na to że jesteś żużlowcem?

 • ARTUR FZG 4 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Komentarz został wyłączony przez użytkownika.

  Edytowany: 8 miesięcy temu

 • zsmarti. 3 8 miesięcy temuocena: 100% 

  1 Jaki cel zakładasz sobie w przyszłym sezonie?
  2 Na jakim aktualnie jeździsz sprzęcie chodzi o Tuner;)
  3 Miałeś jakieś inne oferty jazdy w innym klubie ? czy tylko oferta z Lublina ?
  4 Jeśli możesz zdradzić jak będzie przebiegać Twój cykl przygotowawczy do następnego sezonu;)
  5 W ilu Ligach zamierzasz jadzic w przyszłym sezonie? czy tylko na Polsce będziesz się skupiał;)

 • Wesoły Czesio 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

  1. Ostatnio głośno mówiło się o "odcięciu pępowiny" z bratem Dawidem. Czy brat nadal będzie w teamie czy raczej będziesz już polegał na swoich przemyśleniach i radach Rafała Trojanowskiego?
  2.Żużel w Rzeszowie powoli wstaje z kolan. Czy nie brakuje Ci jazdy na torze gdzie się wychowałeś ? Czy to dla Ciebie nie ma znaczenia.

 • Kononow 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

  1. Gdybyś miał okazję przeżyć niesamowitą wyprawę życia związaną z crossem, ale byłoby to w trakcie sezonu to skusiłbyś się "odpuścić" kilka dni ścigania w lewo?
  2. Czy żałujesz, że na obecnym etapie kariery nie możesz być pewnym punktem w PGE Ekstralidze swojej macierzystej drużyny tylko musisz startować na obczyźnie?

Artykuł załadowany: 0.9344 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl