REKLAMAeWinner Banner

Duńczycy w King's Lynn bez mistrza Europy i wicemistrza świata

Leon Madsen (Ż), Mikkel Michelsen (B)

Leon Madsen (Ż), Mikkel Michelsen (B) (fot. Arkadiusz Buczyński)

Siedmiu zawodników w tym pięciu z kategorią "A" i dwóch młodzieżowców zdecydował się powołać Hans Nielsen na towarzyskie spotkanie z Wielką Brytanią. Goście przyjadą do Anglii m.in. bez mistrza Europy.

Spotkanie w King's Lynn odbędzie się 23 października (środa) w ramach Great Britain Global Challenge. W ostatnich dniach swoją kadrę ogłosili gospodarze tego meczu, którzy pojadą bez Roberta Lamberta (koniec sezonu) oraz Taia Woffindena (powrót do Australii). Dziś swój team zaprezentował Hans Nielsen, który powołał m.in. Kaspera Andersena (zawodnika miejscowego King's Lynn Stars) czy Mathiasa Nielsena i Benjamina Basso. Nie ma za to m.in. Mikkela Michelsena czy Leona Madsena.

- Duńczycy po wspaniałym sezonie ponownie wrócili na mapy światowego żużla. Nie ma wątpliwości, że nasi zawodnicy są teraz jednymi z magnesów, którzy przyciągają kibiców na trybuny, szczególnie w Wielkiej Brytanii, gdzie w SGB Premiership ściga się większość naszych reprezentantów. Fani wiedzą, że istnieje duża szansa na ekscytujący pojedynek - mówi Hans Nielsen cytowany przez serwis dmusport.dk.

Menedżer reprezentacji Danii nie ukrywa, że dla dwóch zawodników - Mathiasa Nielsena oraz Bena Basso ten mecz będzie miał charakter również zaprezentowania się miejscowym promotorom. Dobry występ może otworzyć im drogę do kariery na Wyspach.

Awizowane składy:
Wielka Brytania

1. Craig Cook
2. Adam Ellis
3. Charles Wright
4. Lewis Kerr
5. Dan Bewley
6. Drew Kemp
7. Kyle Bickley

Dania
1. Niels-Kristian Iversen
2. Kasper Andersen
3. Mikkel Bech
4. Rasmus Jensen
5. Hans Andersen
6. Matias Nielsen
7. Benjamin Basso


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.6886 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl