Deszcz storpedował zaległy mecz na Wyspach

Tor po opadach deszczu

Tor po opadach deszczu (fot. Michał Krupa)

Na niedzielę, 20 października zaplanowane zostało zaległe spotkanie Wolverhampton Wolves z Peterborough Panthers. Mecz, został jednak przerwany, z powodu intensywnych opadów deszczu.

Przypomnijmy, że dzisiejsze, zaległe spotkanie drużyn z Północy, Wolverhampton Wolves z Peterborough Panthers, odbywało się w ramach fazy grupowej Premiership Supporters Cup.

Niedzielne zawody zostały przerwane po upadkach zawodników w trzecim biegu. W drugim biegu, na tor upadł Luke Becker, natomiast w trzeciej gonitwie najpierw Jacob Thorssell, a w powtórce Nick Morris i Scott Nicholls. Do momentu przerwania zawodów, "Wilki" z Wolverhampton prowadziły 7:5.

W rozgrywkach Premiership Supporters Cup, triumfowała ekipa Swindon Robins, pokonując w finałowym dwumeczu Belle Vue Aces, w stosunku 97:83.

źródło: speedwayupdates.proboards.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8388 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl