REKLAMAeWinner Banner

Piknik, zawody i przejażdżki kibiców na motocyklu. To czeka fanów w Kostěnicach

Martin Málek

Martin Málek (fot. Piotr Kin)

Ostatnia imprezą żużlową, kończącą sezon u naszych południowych sąsiadów był Puchar Przyjaźni rozegrany w minioną niedzielę w Divisov. W sobotę 26 października odbędzie się jeszcze jeden żużlowy akcent, ale już mniej oficjalny.

Speedway w Kostěnicach funkcjonuje nie od dziś. Gromadzi on jednak głównie pasjonatów tego sportu. Jeździ się tam z własnej przyjemności, w formie mocno piknikowej. Organizatorzy z tej miejscowości postanowili zrobić jeszcze jedną imprezę na kompletne zakończenie żużlowego sezonu. 

W planie są zawody na "pięćsetkach", jazdy młodych chłopaków na mniejszych motocyklach, oraz jazdy... chętnych kibiców. Otóż po rozegraniu turnieju, każdy chętny będzie mógł skorzystać z przejażdżki żużlowym motocyklem z wybranym przez siebie uczestnikiem zawodów. Możliwe też będą wyścigi na tandemach.

Cała impreza rozpocznie się prezentacją o godzinie 14:00. Następny w kolejności ma być trening, a o 15:00 rozpoczęcie zmagań. Nagrodą za zwycięstwo ma być puchar redakcji speedwaya-z.cz, która obchodzić będzie 15-lecie istnienia na scenie medialnej. W turnieju mają wziąć udział m.in. Martin Málek, Hynek Štichauer, Daniel Šilhán, czy Martin Švestka, w związku z czym organizatorzy zapowiadają ciekawe wydarzenie.

Źródło: speedwaya-z.cz


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9235 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl