REKLAMAeWinner Banner

Zmarzlik i Madsen faworytami bukmachera w sezonie 2020

Artykuły gościnne

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 października 2019, 12:30
Leon Madsen (N), Bartosz Zmarzlik (CZ)

Leon Madsen (N), Bartosz Zmarzlik (CZ) (fot. Paweł Wilczyński)

Ledwie co poznaliśmy tegorocznego mistrza świata na żużlu, a niektóre zakłady bukmacherskie wystartowały już z możliwością stawiania pieniędzy na żużlowców, którzy w przyszłym roku pojadą o medale w FIM Speedway Grand Prix.

Ogłoszenie nazwisk piętnastu stałych uczestników cyklu FIM Speedway Grand Prix pozwoliło, aby wystartować z pierwszymi zakładami bukmacherskimi, które będą obowiązywały na cały przyszły rok. Przypomnijmy, że w walce o medale Indywidualnych Mistrzostw Świata ujrzymy trójkę reprezentantów Polski na których warto postawić korzystając z Lvbet kod.

Bukmacherzy nie mają jednego faworyta przyszłorocznej walki o tytuł najlepszego żużlowca globu. Najmniejszy kurs nie towarzyszy tylko mistrzowi - Bartoszowi Zmarzlikowi, ale także jego najgroźniejszemu rywalowi w tym sezonie - Leonowi Madsenowi, których to kurs wynosi 3.75. To oznacza, że stawiając sto złotych na złoto Polaka lub Duńczyka, wygrać możemy 330 złotych.

Drugim pod względem kursu Polakiem jest Maciej Janowski. Fani, którzy postawią na kapitana Betard Sparty Wrocław „stówkę” w przypadku zdobycia przez niego złotego medalu mistrzostw świata zarobią blisko półtora tysiąca złotych. Ponad dwa tysiące złotych można z kolei zgarnąć, o ile obstawi się sto złotych na Patryka Dudka, a temu uda się stanąć na koniec czempionatu na najwyższym stopniu podium.

Najwięcej wzbogacić się można na ewentualnym sukcesie Maxa Fricke oraz Antonio Lindbäcka, których kurs wynosi 101. To oznacza, że w przypadku stu złotowej stawki potencjalna wygrana wynosi niespełna osiem tysięcy złotych. Trzeba jednak zwróć uwagę, że ustawowo każda jednorazowa wygrana powyżej kwoty 2280.00 PLN , podlega opodatkowaniu w wysokości 10%.

Lvbet.pl to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych. Bukmacher lvbet.pl to pewna marka, budząca głębokie zaufanie jej użytkowników. Przekonały się już o tym rzesze graczy naszych zakładów sportowych, a internetowe fora opiniotwórcze stwierdzają jednogłośnie, że lvbet.pl jest wschodzącą gwiazdą polskiego rynku.

Artykuł powstał przy współpracy z Zakładami Bukmacherskimi LvBET - legalny bukmacher online.


TAGI

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8176 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl