REKLAMAeWinner Banner

Mads Hansen z kontraktem w Elitserien

Mads Hansen - MSC Wölfe Wittstock

Mads Hansen - MSC Wölfe Wittstock (fot. ThK.foto Thomas Klemm)

Kolejnym kontraktem pochwalili się włodarze Västervik Speedway. W sezonie 2020 w zespole startował będzie utalentowany Duńczyk - Mads Hansen.

Powoli klaruje się przyszłoroczna sytuacja kadrowa Madsa Hansena. Duńczyk w polskiej lidze będzie ścigał się nadal w barwach OK Bedmet Kolejarza Opole, zaś w swojej ojczyźnie związał się z Vojens Speedway Center, które w lidze wystartuje pod nazwą Sønderjylland Elite Speedway.

- Mads jest bardzo zdeterminowanym zawodnikiem i ma wszystkie cechy, by odnosić sukcesy w tym sporcie. Zaprosiłem go na KL Fastigheter Par Open, aby poznał zespół jeszcze przed zakończeniem sezonu. Był bardzo zadowolony z tego co zobaczył i zaprezentował się na torze. Mads ne ma zagwarantowanej liczby występów, ale jeśli nadal się tak będzie rozwijał to zapowiada się interesująca walka o miejsce w pierwszej siódemce - mówi dyrektor sportowy Morgan Andersson w przygotowanym komunikacie prasowym.

Wcześniej umowy z tym klubem parafowali m.in. Jason Doyle, Bartosz Smektała, Krzysztof Buczkowski czy Anders Thomsen i Wiktor Kułakow.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9245 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl