Rozdano dzikie karty na IMŚ na długim torze. Jedna z nich dla Tomasa H. Jonassona

Tomas Hjelm Jonasson

Tomas Hjelm Jonasson (fot. Kevin Sarlat)

Poznaliśmy trzech zawodników, którzy w przyszłym roku wezmą udział w walce o Indywidualne Mistrzostwo Świata w wyścigach na długim torze. Dwie postacie powinny być czytelnikom dobrze znane z torów klasycznych.

W przyszłym roku mistrzowską koronę będzie bronił Francuz - Dimitri Bergé, który w tym roku zgarnął złoto z dorobkiem 121 punktów i wyprzedził Martina Smolinskiego (113) oraz Mathieu Trésarrieu (101).

Wczoraj w mediach społecznościowych informacje o dzikich kartach dla swoich zawodników przekazali administratorzy profili Tomasa Hjelma Jonassona oraz Kennetha Kruse Hansena. Dziś serwis baansportfansite.nl potwierdził te dwie stałe nominacje dla Szweda oraz Duńczyka, a ponadto przekazał, że trzecia przepustka trafia do reprezentanta Wielkiej Brytanii - Jamesa Shanesa, który w tegorocznym czempionacie wystąpił w trzech turniejach, w których wywalczył trzydzieści cztery punkty.

Do tej szóstki dopisać można ponadto: Stephana Katta, Bernda Dienera, Josefaa Franca oraz Jesse Mustonena, którzy przepustki wywalczyli sobie poprzez turniej Challenge, który w sierpniu odbył sie na torze w niemieckim Scheessel.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0048 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl