REKLAMAeWinner Banner

Schlein wróci do Australii. Ostatni jego sezon w Europie

Rory Schlein

Rory Schlein (fot. Ian Charles)

Dwaj zawodnicy podpisali na sezon 2020 kontrakty z Somerset Rebels. Jednym z nich jest Rory Schlein, który deklaruje, że będzie to dla niego ostatni rok w europejskiej części kariery.

W przypadku Australijczyka, któremu w ostatnich latach zdarzało się jednak występowanie na brytyjskiej licencji, jest to przedłużenie współpracy z Somerset Rebels. Zawodnik jednak zaznacza, że po sezonie 2020 zamierza już opuścić klub. Wszystko dlatego, że 35-letni Schlein zamierza wtedy zakończyć występy w Europie i powrócić do rodzinnej Australii.

Drugim żużlowcem, który związał się z „Rebeliantami”, jest Anders Rowe. To przedstawiciel młodego pokolenia, który w kończącym się roku był liderem drużyny startującej w National League – Kent Kings. W sezonie 2019 zdołał podwoić swoją średnią.

Źródło: speedwaygb.co


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9152 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl