Wychowanek żegna się z Polonią Piła i przenosi się o szczebel wyżej

Piotr Gryszpiński (kask żółty)

Piotr Gryszpiński (kask żółty) (fot. Roman Biliński)

Piotr Gryszpiński w sezonie 2020 nie będzie ścigał się w barwach Euro Finnance Polonii Piła. Junior zdecydował się na przenosiny i wszystko wskazuje na to, że trafi do Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

REKLAMAskarb kibica 2020

O odejściu młodzieżowca z Euro Finannce Polonii Piła mówiło się już w trakcie sezonu. W sierpniu w kuluarach mówiło się, że tym zawodnikiem zainteresował się jeden z klubów z PGE Ekstraligi, a mianowicie truly.work Stal Gorzów. Sam zawodnik w rozmowie z naszym korespondentem nie chciał za wiele mówić, ale mówił otwarcie, że jego ambicje są duże, a imprezy młodzieżowe pokazały, że stać go na jazdę z najlepszymi juniorami.

Dziś już wiemy, że do najlepszej ligi świata nie trafi, a najprawdopodobniej na jej zaplecze. Lada moment ma zostać ogłoszonym nowym reprezentantem Zdunek Wybrzeża Gdańsk, gdzie będzie stanowił młodzieżową parę ligową z Karolem Żupińskim. W tegorocznych rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej młody jeździec wywalczył trzydzieści jeden punktów i cztery bonusy, a uczynił to w 35 biegach. 

W mediach społecznościowych Gryszpiński przekazał, że dziękuje za wsparcie okazane ze strony sponsorów i przyjaciół, a decyzja była ciężka, ale musiał ją podjąć i chce wykorzystać swoją szansę, bowiem jego praca została zauważona i doceniona. Wychowanek pilskiej Polonii dodał, że chce kiedyś powrócić do macierzystego klubu.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6106 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl