Kibice mogą pomóc w... przebudowie poznańskiego toru

Marcin Nowak (CZ), Marcel Kajzer (N)

Marcin Nowak (CZ), Marcel Kajzer (N) (fot. Kevin Sarlat)

Trwają prace związane z przebudową toru na poznańskim Golęcinie. We wtorek na obiekcie pojawi się ciężki sprzęt. Zanim to jednak nastąpi, potrzebna jest pomoc kibiców.

REKLAMAskarb kibica 2020

Przypomnijmy – zapowiadane już od ubiegłej jesieni prace mają na celu skrócenie toru na Golęcinie z 370 do około 350 metrów. Będzie to osiągnięte poprzez cofnięcie krawężników na łukach do wnętrza murawy. Nowa geometria ma nieco przypominać Stadion Olimpijski we Wrocławiu. Poznaniacy liczą, że wpłynie to pomyślnie na widowisko.

Przebudowa ruszyła już pod koniec października, ale dopiero we wtorek na torze pojawi się ciężki sprzęt potrzebny do przeprowadzenia najtrudniejszych prac. Wcześniej trzeba jednak zdemontować bandy pneumatyczne. To stanie się w sobotę.

PSŻ ma nadzieję, że oprócz osób związanych z klubem, pomogą w tym zwykli kibice. To w stolicy Wielkopolski nic nowego – ogłoszenia o rękach potrzebnych przy pracy do bandach pojawiają się przy każdej takiej okazji. Chętni proszeni są o przyjście na stadion w sobotę o godzinie 10:00 z własną odzieżą roboczą.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5057 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl