Oficjalnie: Dwa pięcioletnie kontrakty w TŻ Ostrovii!

Sebastian Szostak

Sebastian Szostak (fot. Anna Kłopocka)

Po przejściu Marcina Kościelskiego w wiek seniora i powrocie Kamila Nowackiego do macierzystego Gorzowa TŻ Ostrovia zamierza stawiać na wychowanków. Dwaj z nich podpisali właśnie kontrakty obowiązujące aż do 2024 roku!

Do trójki krajowych seniorów: Grzegorza Walaska, Tomasza Gapińskiego i Rafała Okoniewskiego oraz stranieri: Nicolaia Klindta, Sama Mastersa i stanowiącego głęboką rezerwę Marka Kariona dołączyli właśnie: Sebastian Szostak i Kacper Grzelak. Obaj podpisali już nowe kontrakty, które związują ich z Ostrowem Wielkopolskim do końca wieku juniora, czyli do sezonu 2024 włącznie!

Obaj właściwie przez cały mijający rok startowali już w licznych zawodach młodzieżowych, jednak na debiut w lidze nie pozwalał im wiek. Starszy o kilka tygodni Szostak swoje dwa pierwsze mecze zaliczył dopiero w barażach o PGE Ekstraligę. Nieco młodszy Grzelak musi poczekać do wiosny.

– Stawiamy na swoich chłopaków. To jest przyszłość ostrowskiego żużla. Nigdy nie szczędziliśmy pieniędzy na młodzież. Przed nowym sezonem chcemy ich naszych wychowanków wyposażyć w wysokiej klasy sprzęt – podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia, na łamach klubowej strony internetowej.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7273 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl