REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Kolejny zawodnik powraca do Torunia

Wiktor Kułakow

Wiktor Kułakow (fot. Łukasz Wilk)

Wiktor Kułakow podpisał kontrakt i został żużlowcem Apatora Toruń na sezon 2020. Dla Rosjanina to powrót do żółto-niebiesko-białych barw.

Rosjanin jest trzecim żużlowcem, który oficjalnie parafował umowę w Toruniu, a pierwszym obcokrajowcem. Taki ruch „Aniołów” został ogłoszony już ponad miesiąc temu, choć wówczas mowa była o tym, że Kułakow związał się umową sponsorską z Grupą FST należącą do Przemysława Termińskiego. Nieco później Rosjanin pożegnał się z kibicami z Tarnowa. Teraz mamy już oficjalne potwierdzenie współpracy z Apatorem.

Wiktor Kułakow toruńskich barw bronił już w przeszłości. Przed sezonem 2014, będąc utalentowanym nastolatkiem, podpisał z ówczesnym Unibaksem aż czteroletni kontrakt. Pomimo roli zawodnika oczekującego już w pierwszym roku odjechał 4 spotkania w PGE Ekstralidze, zdobywając średnio 1,417 pkt/bieg.

W następnym sezonie awaryjnie na jeden mecz wypożyczyła go Unia Tarnów. Później Kułakow na dwa lata przeniósł się do Bydgoszczy, by na kolejne dwa powrócić do Jaskółczego Gniazda. Tam w drugim sezonie startów stał się liderem drużyny, osiągając najlepszą średnią w Nice 1. Lidze Żużlowej – 2,411 pkt/bieg. Teraz los ponownie zaprowadził go na Motoarenę.
 

Czy Wiktor Kułakow powtórzy tak udany sezon?


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.353 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl