REKLAMAeWinner Banner

Uczestnik Grand Prix pierwszym nabytkiem Wölfe Wittstock

Lukas Fienhage

Lukas Fienhage (fot. Niklas Breu)

Włodarze MSC Wölfe Wittstock budują skład na swój debiutancki sezon w 2. Lidze Żużlowej. Dziś dowiedzieliśmy się o nazwisku pierwszego zawodnika, który parafował kontrakt.

W swoich mediach społecznościowych wieściami o kontrakcie pochwalił się jeden z uczestników przyszłorocznego cyklu 2020 FIM Long Track World Championship - Lukas Fienhage. Młody Niemiec w minionym sezonie zajął czwarte miejsce w rywalizacji o mistrzostwo świata na długim torze, a na klasycznym świętował m.in. Drużynowe Mistrzostwo Niemiec wywalczone z MSC Brokstedt Wikinger. Do tych dwóch sukcesów dorzucił jeszcze złoto w krajowym czempionacie do lat 21.

Żużlowiec w przyszłym roku będzie kończył starty w gronie juniorów. W polskich rozgrywkach będzie mógł startować na pozycjach pod numerami 6/7 oraz 14/15. W najbliższych dniach powinniśmy poznać całą kadrę niemieckiego debiutanta. Wśród kandydatów do jazdy w tym klubie wymienia się także m.in. Erika Rissa, Bena Ernsta oraz Celinę Liebmann.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9511 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl