Start z dwójką szkoleniowców dla juniorów. Pavlic jeżdżącym trenerem!

Jurica Pavlic

Jurica Pavlic (fot. Tomasz Góralczyk)

W piątkowy wieczór GTM Start Gniezno zorganizował uroczystą Galę - Orły Startu 2019. Podczas imprezy podsumowany został miniony rok w wykonaniu zespołu z pierwszej stolicy Polski, a także przedstawiona kadra na kolejny sezon.

Do zmian doszło nie tylko w kadrze zawodniczej, ale także i w sztabie szkoleniowym. Włodarze Startu Gniezno zdecydowali, że od przyszłego sezonu żużlowcami do dwudziestego pierwszego roku życia opiekować się będzie nie jeden, a dwójka ludzi. Działaczom udało się dojść do porozumienia w tej sprawie z Adamem Fajferem, który będzie współpracował z Juricą Pavlicem.

Chorwat już jakiś czas temu na łamach naszego serwisu zdradzał, że działacze GTM Startu mają wobec niego plany, stąd też tak długa umowa. Żużlowiec nie chciał wtedy powiedzieć o co dokładnie chodzi i prosił o uzbrojenie się w cierpliwość. W przyszłym roku „Orły” będą miały do swojej dyspozycji m.in. Damiana Stalkowskiego i Marcela Studzińskiego, którzy będą stanowili trzon formacji do lat 21.

Włodarze przekazali także, że z klubem nową umową związał się partner tytularny - firma Car Gwarant.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6733 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl