REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Dwaj zawodnicy przedstawieni przez forBET Włókniarza

Mateusz Świdnicki

Mateusz Świdnicki (fot. Kevin Sarlat)

Mateusz Świdnicki i Bartłomiej Kowalski uzupełnili formację juniorską forBET Włókniarza Częstochowa na sezon 2020. Wraz z Jakubem Miśkowiakiem tworzą oni grupę przewidywaną do startów w lidze.

Po odejściu Michała Gruchalskiego obaj przedstawieni we wtorek zawodnicy stanowili głównych kandydatów do zajęcia jego miejsca. Wymieniona trójka oraz Jakub Miśkowiak jako Bocar Włókniarz Częstochowa startowali w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów, gdzie zdobyli srebrny medal.

Ligowo sezon 2019 był bardziej udany dla Mateusza Świdnickiego. 18-latek jako „gość” reprezentował Wilki Krosno. Choć początkowo przegrywał walkę o skład z bardziej doświadczonym Patrykiem Rolnickim, ostatecznie z powodu jego kontuzji odjechał aż 11 z 14 spotkań podkarpackiej drużyny. Zdobywał tam średnio 1,511 pkt/bieg.

Z kolei 17-letni Bartłomiej Kowalski musiał ograniczyć się do zmagań juniorskich. On także miał być „gościem”, ale w Speedway Wandzie Kraków. Jednak ze względu na duże problemy tej drużyny i jej współpracę ze Śląskiem Świętochłowice w barwach nowohuckiej ekipy nie wystąpił ani razu.

Który zawodnik przebije się do pary juniorskiej forBET Włókniarza?


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9384 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl