REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Władimir Borodulin zdecydował o swojej przyszłości!

Władimir Borodulin

Władimir Borodulin (fot. Kevin Sarlat)

Po trzech sezonach spędzonych w Poznaniu Władimir Borodulin zmieni otoczenie. Rosyjski żużlowiec pożegnał się z kibicami „Skorpionów” w mediach społecznościowych.

Już w sezonie 2019 Władimir Borodulin był jednym z zaledwie dwójki żużlowców, którzy pozostawali wierni żółto-czarnym barwom od momentu reaktywacji speedwaya w Poznaniu. Drugi to Marcel Kajzer, który od pewnego momentu był jedynie zawodnikiem oczekującym. Z kolei Rosjanin przez całe trzy sezony pełnił w drużynie istotną rolę, opuszczając tylko pojedyncze spotkania.

Teraz wiadomo już, że zestawienie „Skorpionów” na rok 2020 nie będzie zawierać tego ważnego dotąd ogniwa. Władimir Borodulin pożegnał się z poznańskimi kibicami i podziękował im za wspólnie spędzone trzy sezony. Nową przynależność klubową Rosjanina mamy oficjalnie poznać w ostatnim dniu okienka transferowego – w czwartek.

To już piąty senior, o którym z całą stanowczością można powiedzieć, że opuści Poznań. Potwierdzeni przez swoje nowe kluby zostali dotąd David BellegoEduard Krčmář i Damian Dróżdż. Z kolei z kibicami, podobnie jak Borodulin, pożegnał się Marcin Nowak. Do macierzystych zespołów z wypożyczeń powrócili także juniorzy – Adrian Woźniak oraz bracia Curzytkowie.


Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8071 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl