REKLAMAeWinner Banner

Zimą dwie okazje, by spotkać żużlowców TŻ Ostrovii

Grzegorz Walasek

Grzegorz Walasek (fot. Sebastian Siedlik)

Skład Arged Malesa TŻ Ostrovii jest już ustalony, co oznacza, że kibicom z południa Wielkopolski pozostaje oczekiwać na wiosnę. W międzyczasie klub zorganizuje dla nich dwa wydarzenia.

Tomasz Gapiński, Grzegorz Walasek, Nicolai Klindt i Sam Masters – ta czwórka stanowiła o sile ostrowskiej drużyny w sezonie 2019 i tak ma być też w roku przyszłym. Zastąpiona została dwójka, która notowała słabsze rezultaty. Aleksandra Łoktajewa (wciąż bez nowej przynależności klubowej) i Renata Gafurowa (trafił do Wölfe Wittstock) zastąpią Polacy: Rafał Okoniewski i Adrian Cyfer.

Ostrowscy kibice będą szczególnie mocno oczekiwać występów nowej formacji juniorskiej. Teraz tworzyć ją będzie czterech szesnastoletnich wychowanków. Urodzonych jesienią 2003 roku Sebastiana Szostaka i Kacpra Grzelaka wspierać będą kilka miesięcy młodsi Jakub Krawczyk i Jakub Poczta.

Czas oczekiwania mają umilić dwa wydarzenia zaplanowane przez klub na najbliższe miesiące. – Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia chcemy zorganizować prezentację drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Termin tej prezentacji jest już ustalony. Będzie to niedziela, 15 grudnia. Godzinę i szczegóły jeszcze podamy kibicom. Jak co roku zapraszamy naszych fanów na prezentację do Galerii Ostrovia, której przy okazji dziękuję za całoroczną współpracę. Kolejną atrakcją dla kibiców będzie Bal Żużlowca, który organizujemy 11 stycznia 2020 roku. Można już sobie ten termin w karnawale rezerwować, a o szczegółach tych wszystkich przedsięwzięć będziemy wkrótce informować. Niedługo także ruszymy ze sprzedażą karnetów na sezon 2020 – powiedział prezes ostrowian, Radosław Strzelczyk, dla oficjalnej strony klubowej.

Źródło: tzostrovia.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1326 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl