Koniec sagi związanej z reprezentacyjną przyszłością Marka Cieślaka!

Marek Cieślak

Marek Cieślak (fot. Patryk Kowalski)

W ostatnim czasie Marek Cieślak był na ustach wielu działaczy, sponsorów, kibiców oraz ludzi związanych z czarnym sportem. Raz, że gorący jest cały czas temat zwolnień lekarskich, a dwa niepewna była przyszłość szkoleniowca.

Marek Cieślak już jakiś czas temu znalazł pierwszego pracodawcę na sezon 2020, a został nim oczywiście częstochowskich forBET Włókniarz, gdzie trener będzie miał do swojej dyspozycji Leona Madsena, Fredrika Lindgrena czy teraz także Jasona Doyle'a. Dziś już wiemy, że Cieślak ma także i drugiego pracodawcę, bowiem oficjalnie została przedłużona z nim współpraca przez Polski Związek Motorowy. Wiele wskazuje na to, że będzie on współpracował z Rafałem Dobruckim, ale na komunikat ze strony władz krajowego speedwaya jeszcze przyjdzie nam nieco poczekać.

Nasza reprezentacja pod wodzą Marka Cieślaka na pewno stanie do walki o pierwszy, historyczny triumf w Speedway of Nations. Biało-Czerwonych z Cieślakiem w parku maszyn spodziewać się można także przy okazji meczów towarzyskich.

Wkrótce poznamy także nazwiska zawodników, którzy znajdą się w Żużlowej Reprezentacji Polski na sezon 2020. Pewniakami do miejsca w niej są na pewno uczestnicy cyklu FIM Speedway Grand Prix z województwa lubuskiego - Bartosz Zmarzlik oraz Patryk Dudek. Do tego duetu dołączyć powinien wicemistrz świata do lat 21 - Bartosz Smektała, który rozpoczyna wiek seniora. Kto jeszcze i czy znajdzie się powołanie dla Maksyma Drabika oraz Macieja Janowskiego?


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7308 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl