REKLAMAeWinner Banner

Darcy Ward organizuje swój turniej. Mocna obsada

Darcy Ward

Darcy Ward (fot. Krzysztof Szpak)

8 lutego na torze w North Brisbane odbędzie się turniej Darcy Ward Invitational. Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata Juniorów zaprezentował już część obsady. Tworzą ją zawodnicy australijskiej czołówki.

Nie będą to pierwsze zawody pod taką nazwą. Pierwszy charytatywny turniej Darcy Ward Invitational odbył się w marcu 2017 roku na torze w brytyjskim Poole. Wystąpili wówczas między innymi: Chris Holder, Jason Doyle, Krzysztof Kasprzak czy Emil Sajfutdinow. Niestety, kiepski stan toru pozwolił na odjechanie tylko dwóch serii startów.

Teraz kontuzjowany żużlowiec organizuje zawody na swojej ziemi. 8 lutego na torze w North Brisbane nie pojawią się oczywiście Europejczycy, ale Wardowi udało się namówić do startu niemal całą czołówkę swojego kraju. Swój udział potwierdziło już czterech seniorskich mistrzów Australii, w tym jeden legitymujący się także tytułem mistrza świata. Zaproszenie czeka także na żużlowca, który w tę sobotę zwycięży w Indywidualnych Mistrzostwach stanu Queensland lub będzie najwyżej sklasyfikowanym z tych, którzy jeszcze nie znaleźli się w obsadzie zawodów Warda. Faworytem tamtego turnieju jest zawodnik Apatora Toruń – Ryan Douglas.

Obsada turnieju Darcy Ward Invitational:
Chris Holder
Rohan Tungate
Sam Masters
Brady Kurtz
Ryan Douglas
Hugh Skidmore
Jake Allen
Nick Morris
Zaine Kennedy
Kozza Smith
Zane Keleher
Cordell Rogerson


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8053 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl