Speedway Calendar 2020 już do nabycia

Mamy cztery pory roku – 12 miesięcy – każdy z nich jest inny, zaskakujący. Planując swoją przyszłość, nadchodzące wydarzenia, warto zawsze spojrzeć w kalendarz. Najlepiej oczywiście ten stricte żużlowy.

Żużlowy kalendarz naszego partnera, sklepu pamiatki-kibica.pl, urozmaici oraz rozświetli ścianę Twojego pokoju, biura, kuchni czy też garażu. Wraz z kolejnym, nadchodzącym miesiącem z jego kart będą spoglądać na Ciebie topowi zawodnicy żużlowego świata. W kalendarzu zawarte są różnorodne zdjęcia z żużlowych torów. Fotografia zawodnika podczas jazdy, walki, dynamiczne ściganie, ale także statyczne fotografie żużlowców na podium czy też prezentacji. Jak zwykle w najlepszej jakości, starannie dobrane, by cieszyć oko maniaka czarnego sportu. Jeśli kochasz żużel (tak jak my) – z pewnością się nie zawiedziesz!

Nasz partner przygotował kalendarze z czterema okładkami, na których znaleźć można: Patryka Dudka, Emila Sajfutdinowa, Kacpra Worynę oraz Václava Milíka. Okładka kalendarza wyróżnia się tym, iż zdjęcie zawodnika jest ekstra polakierowane, co daje z pewnością dodatkowe wrażenia wizualne.

  • format 33 cm x 47 cm,
  • papier kredowy,
  • okładka uszlachetniona folią matową, lakierem punktowym,
  • zdjęcia z sezonu 2019,
  • na ostatniej stronie kalendarza prezentacja miniaturek wszystkich miesięcy,
  • dodatkowa strona z kalendarium całorocznym,
  • mocowanie spiralą (przywieszka na ścianę).

Kalendarze w cenie 20 złotych można zamówić TUTAJ.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4492 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl